jan.toth@ecmsystems.sk

Zobraziť predajcov

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Pi  je známy svetový dodávateľ a poskytuje svoje služby už od roku 1998 pomocou distribútorov, pod Private Label/OEM dohodami až ku finálnym užívateľom z rôznych odvetví priemyslu (vodárenský, chemický, papierenský, rekreácia). Reputácia Pi vzrastá na základe inovácie a globálne spolupracuje so zákazníkmi vo viac ako 30 krajinách z celého sveta.

Pi vyvinulo riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov a taktiež ostávajú verní rozvoju produktov a zdokonaľovaniu zákazníckych vzťahov neoceniteľnou podporou, excelentnou službou zákazníkom, znalosťou a kvalifikáciou. Pi funguje na základe  získaného  certifikátu kvality ISO 9001  a pokračuje v intenzívnej investicií do  výskumu a rozvoja.

Pi má niekoľko dôležitých  Private Label Agreements, aj keď väčšina obchodu pochádza jeho silného  Distribútorského  partnerstva, s minuloročným úspechom firmy vedúcim v značnom náraste predaja v Európe a na Strednom Východe.

Some of our team

V priebehu posledných 4 rokov bol zaznamenaný  zásadný nárast predaja o viac ako 30% ročne, za tento úspech je Pi  vďačný svojím zamestnancom a silným vzťahom s obchodnými partnermi.

Vďaka pokračujúcim projektom na rozvoji produktov, Pi získalo mnoho nominácií a ocenení; posledne regionálny víťaz v Achievement v International Business (British Chamber of Commerce Awards 2009), víťaz  ceny Small Business of the Year (East Lancs Chamber of Commerce 2009),  víťaz Small Business of the Year Award (Lancashire Telegraph Business Awards 2009), víťaz  Technology Award (Lancashire Business Telegraph Awards 2010), a víťaz  International Achievement Award a Editor's Choice Award (Red Rose Award 2011).

Ak rozmýšľate nad spôsobmi s ktorými by sme Vám mohli pomôcť,  kontaktujte nás priamo e-mailom na : ecmsystems@ecmsystems.sk